top of page

Microsoft Defender for Endpoint

Uç Nokta Güvenliği

mic-01.png

Microsoft Defender for Endpoint, siber saldırıları gerçek zamanlı olarak tespit etmek ve bunlara yanıt vermek için yapay zeka ve makine öğrenimini kullanır. Bu, bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı koruma sağlar.

Herhangi bir platformda fidye yazılımını Microsoft Defender for Endpoint ile bozun.

Siber saldırı yüzeyinizi ve rakiplerinizi net bir şekilde görerek ve siber tehditleri önlemeye yönelik en iyi uygulamalarla güvenlik açıklarını en aza indirin.

 

Microsoft Defender XDR'nin temelindeki kapsamlı, sektör lideri yeni nesil antivirüs, algılama ve yanıt çözümüyle çoklu platform ve IoT cihazlarınızın korunmasına yardımcı olun.

Gece Mesaisi
mic-02.png
Laptop Klavyesi

Siber tehditleri neredeyse gerçek zamanlı olarak tespit edip engelleyin, araştırma ve müdahaleyi kolaylaştırın.

Temel Özellikler ve Faydalar

Otomatik Saldırı Kesintisi

Tüm cihazlarınızda merkezi olmayan bir şekilde yanal hareketi ve uzaktan şifrelemeyi engelleyerek fidye yazılımı siber saldırılarını otomatik olarak engelleyin.

Güvenlik için Yardımcı Pilot

Olayları hızlı bir şekilde araştırmak ve yanıt vermek, uyarıları önceliklendirmek ve yeni beceriler öğrenmek için yerleşik, güvenliğe özel üretken yapay zekayı kullanın. Copilot artık Copilot müşterileri için Microsoft Defender XDR'ye katıştırılmıştır.

Küresel Tehdit İstihbaratı

En büyük bulutlar, güvenlik kuruluşları, 1,5 milyar cihaz, internet grafikleri ve 72 ülkede 10 binden fazla uzman dahil olmak üzere birçok kaynaktan gelen 65 trilyondan fazla günlük sinyalle düşmanlarınızı tanıyın.

Esnek Kurumsal Kontroller

Ayarlar, ilkeler, web ve ağ erişimi, siber tehdit algılama ve otomatik iş akışları dahil ayrıntılı kontrollerle koruma ve üretkenliği dengeleyin.

Ağ Algılama ve Yanıt

Yönetilen ve yönetilmeyen tüm Windows, macOS, Linux, iOS, Android™, IoT ve ağ cihazlarında siber saldırı yüzeyinizi tek bir görünümden görün ve yönetin.

Basit Uç Nokta Yönetimi

Karışıklığı, yanlış yapılandırmaları ve olası güvenlik açıklarını önlemek için birleşik uç nokta yönetimini kullanarak güvenliği ve BT işbirliğini basitleştirin.

Sunucular
supernova bilişim sembol
Microsoft Defender

Neden Microsoft Defender for Endpoint?

Gelişmiş Koruma

01

Microsoft Defender for Endpoint, siber saldırıları gerçek zamanlı olarak tespit etmek ve bunlara yanıt vermek için yapay zeka ve makine öğrenimini kullanır. Bu, bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı koruma sağlar.

Uç Nokta Algılama

02

Microsoft Defender for Endpoint, uç noktalarınızdaki saldırıları tespit etmenize, araştırmanıza ve bunlara yanıt vermenize yardımcı olan EDR yeteneklerine sahiptir. Bu, saldırıların kapsamını sınırlamaya ve hasarı en aza indirmeye yardımcı olabilir.

Otomatik Düzeltme

03

Microsoft Defender for Endpoint, otomatik düzeltme yeteneklerine sahiptir. Bu, güvenlik ekibinizin manuel olarak müdahale etmesine gerek kalmadan saldırıları otomatik olarak düzeltebileceği anlamına gelir.

Kolay Kullanım

04

Microsoft Defender for Endpoint, kullanımı kolay bir konsola sahiptir. Bu, güvenlik ekibinizin aracı hızlı bir şekilde öğrenmesine ve kullanmasına olanak tanır.

Microsoft 365 ile Entegrasyon

05

Microsoft Defender for Endpoint, Microsoft 365 ile entegredir. Bu, aracın diğer Microsoft 365 güvenlik araçlarıyla birlikte çalışmasını sağlar.

Çok platformlu algılama ve yanıtlama ile uç noktaların güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olun.

Microsoft Defender ile kapsamlı güvenlik özelliklerini keşfedin.
f7.png
bottom of page