top of page

SentinelOne

Uç Nokta Güvenliği

sentinelone.png

SentinelOne, tüm platformlar, uygulamalar ve uç noktalar arasında sorunsuz bir şekilde entegre olur ve size tüm dijital ekosisteminizin kapsamlı, gerçek zamanlı bir görünümünü sunar.

Siber Güvenliğin Geleceğini Açığa Çıkarmak: SentinelOne XDR ile tanışın

Giderek daha fazla birbirine bağlanan bir dünyada, siber saldırganlar ve savunucular arasındaki savaş devam ediyor. Her büyüklükteki kuruluş, operasyonlarına, itibarlarına ve kârlılıklarına zarar verme potansiyeline sahip benzeri görülmemiş bir sofistike siber tehdit dalgasıyla karşı karşıya. Her şeyi kapsayan bir siber güvenlik çözümüne duyulan ihtiyaç hiç bu kadar acil olmamıştı ve SentinelOne XDR burada devreye giriyor - dijital tehditlerin gelişen manzarasına karşı nihai savunmanız.

Ekrana Bakmak

 Platformlar Arası Tespit ve Yanıt ile Savunma Stratejinizi Güçlendirin

Dijital ortamınızın yalnızca kısmi bir görünümünü sağlayan geleneksel güvenlik yaklaşımlarına güvenme günleri geride kaldı. SentinelOne'ın Genişletilmiş Algılama ve Yanıt (XDR) platformu ile, silo güvenlik önlemlerinin ötesine geçen birleşik bir çözümle donatılırsınız. SentinelOne XDR, tüm platformlar, uygulamalar ve uç noktalar arasında sorunsuz bir şekilde entegre olur ve size tüm dijital ekosisteminizin kapsamlı, gerçek zamanlı bir görünümünü sunar.

ezgif-1-4341d9eb93.png

Temel Özellikler ve Avantajlar

Otomatik Tehdit Tespiti

SentinelOne XDR, uç noktalardan sunuculara ve bulut iş yüklerine kadar tüm saldırı yüzeyindeki tehditleri proaktif olarak tanımlamak ve azaltmak için en son yapay zeka ve makine öğrenimi algoritmalarından yararlanır.

Gerçek Zamanlı Yanıt

Otomatik eylemler veya manuel müdahale ile potansiyel tehditlere hızlı bir şekilde yanıt vererek, herhangi bir kötü niyetli faaliyetin hasara neden olmadan önce etkisiz hale getirilmesini sağlayın.

Adli Tıp ve Soruşturma

Tehdit kökenleri ve saldırı vektörleri hakkında derin içgörüler elde ederek savunmanızı güçlendirmenizi ve gelecekteki olayları önlemenizi sağlar.

Olay Düzenleme

Mevcut güvenlik araçlarıyla entegre olarak olay müdahale iş akışlarınızı kolaylaştırın, ekibinizin verimliliğini ve işbirliğini artırın.

Tahmine Dayalı Analitik

Ortaya çıkan tehditleri ve güvenlik açıklarını istismar edilmeden önce belirleyen tahmine dayalı analitik ile siber suçluların bir adım önünde olun.

Ölçeklenebilirlik

İster küçük bir işletme ister kurumsal düzeyde bir kuruluş olun, SentinelOne XDR performanstan ödün vermeden ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ölçeklenir.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Şık, sezgisel bir gösterge paneli, gerçek zamanlı görselleştirmeler ve uyarılar sağlayarak güvenlik duruşunuzu kolaylıkla izlemenize olanak tanır.

Endüstriyel Yapı
supernova bilişim sembol
SentinelOne

Neden SentinelOne XDR'ı Seçmelisiniz?

Kapsamlı Koruma

01

SentinelOne XDR, tüm uç noktalar, uygulamalar ve bulut ortamlarında benzersiz görünürlük ve koruma sunarak modern tehditlere karşı gerçek bir kalkan sağlar.

Yapay Zeka Güdümlü Hassasiyet

02

Tehditleri benzersiz bir doğrulukla tespit etmek ve bunlara yanıt vermek için yapay zeka ve makine öğreniminin gücünden yararlanın, yanlış pozitifleri azaltın ve güvenlik ekibiniz üzerindeki iş yükünü en aza indirin.

Daha Hızlı Yanıt Süreleri

03

Otomatik tehdit algılama ve yanıtlama yetenekleri sayesinde tehditleri hızla etkisiz hale getirebilir ve operasyonlarınız üzerindeki potansiyel etkiyi en aza indirebilirsiniz.

Basitleştirilmiş İş Akışları

04

SentinelOne XDR, mevcut güvenlik altyapınızla sorunsuz bir şekilde entegre olur ve yerleşik iş akışlarını bozmadan ekibinizin yeteneklerini geliştirir.

Sürekli Yenilik

05

Siber tehdit ortamı geliştikçe, SentinelOne inovasyonun ön saflarında yer alır ve kuruluşunuzun saldırganların önüne geçmek için en yeni araç ve tekniklerle donatılmasını sağlar.

SentinelOne XDR ile Geleceğinizi Koruyun

Dijital ortam gelişiyor ve siber suçlular tarafından kullanılan taktikler de değişiyor. Bilinmeyene karşı savunmada ortağınız olan SentinelOne XDR ile siber güvenliğin geleceğini kucaklayın. Bir siber saldırı kurumunuzu felç edene kadar beklemeyin. Şimdi harekete geçin ve sektörün lider Genişletilmiş Tespit ve Müdahale çözümü ile savunmanızı güçlendirin.

SentinelOne XDR'nin gücünü bugün ortaya çıkarın
f7.png
bottom of page